“Asilbeyaz.tv” adresli sitemiz kişilerin yani sitemize gelen üye olan veya olmayan sohbet kullanıcıları ve televizyon izleme amacıyla gelen kullanıcılarımızın bilgilerini. Katı bir gizlilik çerçevesinde saklı tutar ve bu bilgiler düzenli bir şekilde sunuculardan silinir ve temizlenir. Bu bilgilerin toplanma sebebi sadece üye girişi yapmanız ve siteye üye olmanızdan başka bir amaç gütmemektedir.

Site tamamen ücretsiz ve 7/24 saat halka hizmet vermektedir. Sitemizde yayınlanan makaleler, resimler veya tasarımlardan dolayı telif hakkı sorunu olur ise lütfen bizimle iletişime geçin ve bu sorunu ortadan kaldırmamıza yardımcı olun. Sitemiz bu konuda takip edebilecek durumda değildir. Bu yüzden uyar kaldıralım prensibiyle hareket etmektedir. hk-hakan@hotmail.com adresimizden bir konu hakkında telif hakkı uyarısı aldığımızda hemen işleme koyarız ve bu sorunu ortadan kaldırırız.

Sitemiz T.C. Anayasasına saygılı ve yasalar doğrultusunda yönetilen bir sistemdir. Bu yüzden T.C yasalarına aykırı davranışlar sergileyenler sitemizden uzaklaştırılır.